>
logo

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

2 Gun 2018 - IPSC Handgun/Rifle - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.


-- Pátek 18.5.2018 --

Squad č: 0
PREMATCH [#16/20]
Fiala Vlastimil (STD) , Kebo Věkoslav (OPN) , Kubáč Vítězslav (OPN) , Kuchta Miroslav (STD) , Kuchtová Jana (STD) , Lát Ivo (STD) , Lošek Vladimír (STD) , Nadvornik Milan (OPN) , Plzák Jiří (OPN) , Slíva Tomáš (STD) , Švrček Radim (OPN) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (RO1) , Vítková Sandra (RO1) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (OPN) ,

-- Sobota 19.5.2018 --

Squad č: 1 [#10/10]
OBSAZENO
Benes Marcus (OPN) , Heglas Jakub (OPN) , Hrnčirík Ľudovít (STD) , Kliner Ondřej (OPN) , Minařík Patrik (STD) , Nagy Ernest (OPN) , Nagy Ernest Jun. (OPN) , Piáček Lukáš (STD) , Silhavy Erik (OPN) , Vinduska Vaclav (OPN) ,

Squad č: 2 [#10/10]
OBSAZENO
Chlup Michal (STD) , Daru Peter (OPN) , Jiskra Jan (STD) , Kapral Vojtech (STD) , Mučka Karel (OPN) , Novak Jakub (OPN) , Pfeifer Ladislav (STD) , Šatník Martin (STD) , Svojanovský Daniel (OPN) , Vaďura Petr (OPN) ,

Squad č: 3 [#7/10]
VYBRAT
Chlupová Kateřina (OPN) , Ecker Karol (STD) , Glos Stanislav (OPN) , Jedlička Jiří (STD) , Jedlička Jakub (OPN) , Slováček Pavel (STD) , Vavrečka Michal (STD) ,

Squad č: 4 [#10/10]
OBSAZENO
Boček Radovan (STD) , Bublák Martin (OPN) , Čermák Vít (STD) , Dvořák Petr (STD) , Hodoval Pavel (STD) , Pavlíček Karel (OPN) , Richter Petr (OPN) , Šurý Petr (STD) , Zemčík Dušan (STD) , Zemčík Jan (STD) ,

Squad č: 5 [#8/10]
VYBRAT
Brož Jiří (OPN) , Fiala Radim (OPN) , Hauer Michael (OPN) , Kovář Martin (STD) , Kovařík Milan (STD) , Moc Jindřich (OPN) , Sobotík Petr (STD) , Starčevič Miroslav (STD) ,

Squad č: 6 [#10/10]
OBSAZENO
Karlin Marcus (OPN) , Kehr Thomas (OPN) , Mikula Christoph (OPN) , Scherz Dieter (STD) , Schönbauer Peter (OPN) , Sederl Martin (OPN) , Stacher Guenter (STD) , Thaler Martin (OPN) , Theilinger Martin (OPN) , Waldschütz Wolfgang (STD) ,

Squad č: 7 [#9/10]
VYBRAT
Bernard Petr (OPN) , Bielská Věrka (OPN) , Duběda Lukáš (OPN) , Dušek Ondřej (OPN) , Frinta Petr (STD) , Frýdl Václav (OPN) , Pospisil Lukas (STD) , Žolnay Anna (OPN) , Žolnay Pavol (OPN) ,

Squad č: 8 [#10/10]
OBSAZENO
Bonics Vjekoslav (OPN) , Karakanovski Velko (OPN+) , Košťák Jan (OPN) , Medulan Ladislav (STD) , Messerschmidt Martin (STD) , Pavlík Jiří (OPN) , Pavlík Sen. Jiří (OPN) , Reisner Markus (OPN) , Šmíd Martin (OPN) , Weber Markus (STD) ,

Squad č: 9 [#9/10]
VYBRAT
Benesch Thomas (OPN) , Berger René (OPN) , Fiala Jan (OPN) , Kašpar Jiří (OPN) , Ludwig Birgit (OPN) , Novotná Marta (STD) , Palka Jan (STD) , Šafárik Mario (STD) , Tureček Daniel (STD) ,

Squad č: 10 [#10/10]
OBSAZENO
Bindik Frantisek (OPN) , Kopecký Adam (OPN) , Kučák Lukáš (OPN) , Maska Richard (OPN) , Pehr Pavel (OPN) , Reiter Philipp (OPN) , Semper Stephan (OPN) , Stránský Viktor (OPN) , Suler Jan (OPN) , Synek Milos Ufo (OPN) ,

© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018