>
Rifle18

MAIN MENU


IPSCZNOJMO

mujnuz

udt


LEIKO
  

Czech National Championship 2018 - IPSC Rifle - Hodonice

Registrace


Krok 1/2

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladké průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.


Squad č: -1 SPEEDTICKET
[#4/11]
VYBRAT
Bindik Franta, Hotra Tomáš, Maska Richard, Valašík Petr,

-- 26.-27.4.2018 - ČTVRTEK, PÁTEK --

Squad č: 0 PREMATCH
[#40/11]
Černý Václav, Entl Zdeněk, Fiala Vlastimil, Gábor Sötét, Kebo Věkoslav, Klenk Sascha, Knopp Pavel, Kormányos Mária, Kovář Zbyněk, Kubáč Vítězslav, Kuchta Miroslav, Lát Ivo, Leitner Benjamín, Lisý Radovan, Lošek Vladimír , Novotná Marta, Novotný Martin, Pavlíček Karel, Petýrek Vlastimil, Pfisterer Kilian, Plzák Jiří, Rehberger Ivo, Sedy Roman, Slíva Tomáš, Špička Jan, STANĚK JAN, Šurý Petr, Švrček Radim, Švrček Petr, Švrčková Věra, Thieme Olaf, TÍMÁR KRISZTIÁN, Vítková Sandra, Votoček Miloš, Vybíral Jan, Vybíralová Miluše, yao yuan, Žáček Milan, Zálejská Draha, Zálejský Rostislav,

-- 28.-29.4.2018 - SOBOTA, NEDĚLE --

Squad č: 1
[#11/11]
OBSAZENO
Clerte Pia, Grey Sarah, Gustafsson Magnus, Jonasson Per, Koli Tuomas, Lind Gabriel, Lindberg Johan, Nagy Ernest, Nordh Stefan, Pálka Ján, Schelen Mikael,

Squad č: 2
[#11/11]
OBSAZENO
Bernard Petr, Brož Jiří, Frinta Petr, Frýdl Václav, Fryzek Lubr, Fryzek Lubor, HAUER Michael, Moravec Jan, Šilhán Jiří, Souček Jan, Stahl Robert,

Squad č: 3
[#11/11]
OBSAZENO
Bergfeldt Per, Bragagnolo Max, CORAZZINI MASSIMO, Hua Wei, Loman Jonatan, Loman Maria, Miglecz Gyula, Mládek Petr, Necheporuk Andrei, Schiesaro Gianluigi, Szarvas Peter,

Squad č: 4
[#11/11]
OBSAZENO
Bieri Patrick, Jamnik Tomaz, Schlegel Sven, Skof Andrej, Stjepanovic Savo, Stoev Ivan, ŠVIDER Michal, Ulmer Alexander, Walter Rene, Wandzel Robert, Ziery Hannes,

Squad č: 5 SPONZOR
[#11/11]
OBSAZENO
Bulko Peter , Bures Vitezslav, Heglas Jakub, Idland Sverre, KLESER Marc, Kopriva Martin, Selichar Daniel, Sochan Jiří, Strýc Michael, Tiefenbach Martin, Vinduska Vaclav,

Squad č: 6
[#11/11]
OBSAZENO
Andreasen Karsten, Benes Marcus, Berger René, Bonics Vjekoslav, Borke René, Kehr Thomas, Kneringer Mario, Mikula Christoph, Praschinger Edgar, Ravn Nick, Sederl Martin,

Squad č: 7
[#11/11]
OBSAZENO
Helán Vít, Kadlčík Karel, Kratochvíl Miloš, Navrátil antonín, Peša Jaroslav, Šatník Martin, Smutný Petr, Stránský Viktor, Sudek Lukáš, Turková Eva, Vaďura Petr,

Squad č: 8
[#11/11]
OBSAZENO
Caprata Jaroslav Jr., Caprata Jaroslav, Košťák Jan, Kressibucher Peter, Laar van Marcel, Líbenek Tomáš, Medulan Ladislav, nieuwenhuis bertil, Šmíd Martin, Steiger Thomas, Würzburger Istvan,

Squad č: 9
[#10/11]
VYBRAT
Boček Radovan, Braun Alexander, Bublák Martin , Kříž Martin, Kucis Patrick, Richter Petr, Sadik Aynacioglu, Satrapa František, Stanislav Dupač, Stuehrk Daniel,

Squad č: 10
[#11/11]
OBSAZENO
Blümel Matthias, Hörth Alexander, Karlin Marcus, Kriegner Michael , Messerschmidt Martin, Scherz Dieter, Spring Sebastian, Stacher Guenter, Thaler Martin, Theilinger Martin, waldschütz wolfgang,

Squad č: 11
[#10/11]
VYBRAT
Bircher Stefan, Dörsch Stefan, Ebert Rene, KATSCHER Michael, Meichtry Markus, Nussbaumer Silvia, Preuner Manfred, Stockbauer Janos, Stogmeyer Manuel, Waldmann Daniel,

Squad č: 12
[#11/11]
OBSAZENO
Glos Stanislav, Havlicek Zdenek, Hvížďala Marek, Kapral Vojtech, Ladič Tibor, Mučka Karel, novotný marek, Polívka Vladimír, Rataj Jan, Svoboda petr, Svoboda Pavel,

Squad č: 13
[#11/11]
OBSAZENO
Barancik Ivan, Blaha František, Ecker Karol, Jiskra Jan, MYŠIAK Štefan, MYŠIAK Michal, Novák Jakub, Pfeifer Ladislav, Vavrecka Michal, Žolnay Pavol, Žolnay Anka,

Squad č: 14
[#12/11]
OBSAZENO
Anese Renato, avoledo manuele, Brida Romano , Davoli Fabio, Galliani Alessio, Hofsaess Juergen, Josi Oliver, Josi Maggie, Nyfeler Patrick, Pascoolini Mauro, Sartori Oscar, Trevisan Stefano,

Squad č: 15
[#10/11]
VYBRAT
Hodoval Pavel, Jedlička Jiří, Jedlička Jakub, Kala Jakub, Nadvornik Milan, Rosenberg Tomáš, Sirer Miroslav, Slováček Pavel, Synek Milos UFO, Zeman Marcel,

© Sedina Jiri 2010