>
logo

KLUB

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

Kuča Cup 2019 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#0/14]
VYBRAT

-- Pátek 17.5.2019 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#31/40]
Goslicki Rafal (CLA) , Kovář Zbyněk (CLA) , Slíva Tomáš (CLA) , Kubáč Vítězslav (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Synek Milos Ufo (OPN+) , Vohnout Martin (OPN+) , Bures Vitezslav (PCC) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Kuchta ml. Miroslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Hrůzek Roman (PRD) , Jandová Marcela (PRD) , Kaprál Vojtěch (PRD) , Vítková Sandra (PRD) , Zelina Jirka (PRD) , Bokůvka Tomáš (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Minařík Patrik (STD) , Novotna Marta (STD) , Petýrek Vlastimil (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Sobota 18.5.2019 --

M-01
[#14/14]
OBSAZENO
Wilk Ivo (CLA) , Kopriva Martin (PCC) , Keclík Ivo (PDO) , Vinduška Václav (PDO) , Chernobai Valentina (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Hůlka Pavel (PRD) , Kratochvíl Jan (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Strýc Michael (PRD) , Andrýsek Pavel (STD) , Kazlou Eugene (STD) , Stahl Robert (STD) ,

M-02
[#14/14]
OBSAZENO
Dvořák Petr (CLA) , Jedlička Jiří (CLA+) , Slováček Pavel (CLA) , Kadlčík Karel (PCC) , Mach Lukas (PCC) , Maska Richard (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Šatník Martin (PCC) , Sudek Lukáš (PCC) , Vaďura Petr (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Žolnay Anna (PCC) , Elstner Marek (STD) , Jedlička Jakub (STD) ,

M-03
[#14/14]
OBSAZENO
Krupa Jiří (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Bouša Tomáš (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Rudinská Nikola (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Batek Jarda (STD) , Boček Radovan (STD) , Bublák Milan (STD) , Bublák Martin (STD) , Kriz Martin (STD) , Mařák Jindřich (STD) , Plch Josef (STD) , Satrapa František (STD) ,

M-04
[#14/14]
OBSAZENO
Vašíček David (CLA+) , Čislák Miloslav (OPN+) , Mokrá Michaela (OPN+) , Václavík Rostislav (OPN) , Berger Rene (PCC) , Ludwig Birgit (PCC) , Legierski Radim (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Pícha Jiří (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hubner Luboš (STD) , Konvičná Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Mikula Jozef (STD+) ,

M-05
[#14/14]
OBSAZENO
Kala Jakub (CLA) , Radkovič Michal (CLA) , Běhal Jiří (OPN+) , Malá Marcela (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Mach Petr (PCC) , Pavlik Jan (PCC) , Vařák Martin (PCC) , Růžička Milan (PRD) , Gazda David (STD) , Kaluža Jiří (STD+) , Kozák Petr (STD+) , Rozehnal Pavel (STD) , Vopařil Josef (STD) ,

M-06
[#14/14]
OBSAZENO
Kučeřík Petr (PCC) , Musil Eduard (PCC) , Dvořák Petr (PRD) , Neumann Michal (REV+) , Rossl Karel (REV) , Zajíček Miloslav (REV) , Čapka Kamil (STD) , Čapka Petr (STD) , Částek Jindřich (STD) , Dvořák Martin (STD) , Kvasnica Radomír (STD) , Mikeska Jiří (STD) , Šindler Hynek (STD) , Slanina Přemysl (STD) ,

M-07
[#14/14]
OBSAZENO
Navrátil Martin (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Barancik Ivan (PDO) , Bielská Věrka (PRD) , Dušek Ondřej (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Lazorik Peter (PRD) , Novotny Jiří (PRD) , Orban Juraj (PRD) , Šavel Bohumír (PRD) , Frýzek Lubor (STD) , Liehne Zdenek (STD+) , Malach Miroslav (STD) , Šoustar Ivo (STD) ,

M-08
[#14/14]
OBSAZENO
Hořínek Miloš (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Balej Zdeněk (PRD) , Brož Jakub (PRD) , Cehelský Petr (PRD) , Maděránek Radim (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Bína Jiří (STD) , Novotný Jaroslav (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-09
[#14/14]
OBSAZENO
Zverina David (CLA) , Tomek Jan (OPN+) , Kameníček Miroslav (PDO) , Pijáček Petr (PDO) , Glos Stanislav (PRD) , Hos Ivan (PRD) , Kapral Vojtech (PRD) , Seifer Milan (PRD) , Dvořák Daniel (STD) , Fiala Jan (STD) , Hořejší Michaela (STD) , Kašpar Jiří (STD) , Ladič Tibor (STD) , Sýkora Josef (STD) ,

M-10
[#14/14]
OBSAZENO
Altuna Denis (CLA) , Hořejší Lenka (OPN+) , Košťák Jan (PCC) , Šmíd Martin (PCC) , Knieza Vladimir (PDO) , Drimaj Peter (PRD) , Knieza Samo (PRD) , Medulan Ladislav (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Weglorz Martin (PRD) , Kopřiva Petr (STD) , Krákora Pavel (STD+) , Mareš Michal (STD) , Vorlíček Jan (STD+) ,

M-11
[#14/14]
OBSAZENO
Bezděk Jaromír (CLA) , Fikinger Rene (CLA) , Kalkhauser Dietmar (PCC) , Karlin Marcus (PCC) , Pevek Markus (PCC) , Nepraš David (PRD) , Švéda Rudolf (PRD) , Vielhaber Guenther (PRD) , Weber Markus (PRD) , Ziebart Friedrich (PRD) , Gruncl Stanislav (STD) , Hentschl Volker (STD+) , Houšť Radek (STD) , Schlager David (STD) ,

M-12
[#14/14]
OBSAZENO
Ehn Martin (CLA) , Katscher Michael (PCC) , Scherz Dieter (PCC) , Sederl Martin (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Theilinger Martin (PCC) , Waldschütz Wolfgang (PCC) , Durinovic Mirco (PRD) , Gerlinde Bittermann (PRD) , Kiss Szilard (PRD) , Pöckl Christoph (PRD) , Rekun Nadiia (PRD) , Robert Danzer (PRD) , Pang Jeffrey (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018