>
logo

KLUB

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

CNC Rifle 2019 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#8/13]
VYBRAT
Birner Peter (SAO) , Hörth Alexander (SAO) , Hotra Tomáš (SAO) , Katscher Michael (SAO) , Maska Richard (SAO) , Miglecz Gyula (SAO) , Szarvas Peter (SAO) , Moravec Josef (SAS) ,

-- Pátek 3.5.2019 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#38/40]
Vítková Sandra (RO1) , Čech Martin (SAO) , Čechová Vava (SAO) , Černý Václav (SAO) , Černý Marek (SAO) , Gábor Sötét (SAO) , Hodoval Pavel (SAO) , Kebo Věkoslav (SAO) , Kormányos Mária (SAO) , Kubáč Vítězslav (SAO) , Nadvorník Milan (SAO) , Pfisterer Kilian (SAO) , Plzák Jiří (SAO) , Sascha Klenk (SAO) , Špička Jan (SAO) , Šurý Petr (SAO) , Švrček Petr (SAO) , Švrček Radim (SAO) , Synek Milos (SAO) , Tischlerová Markéta (SAO) , Votoček Miloš (SAO) , Zálejský Rostislav (SAO) , Fiala Vlastimil (SAS) , Hrůzek Roman (SAS+) , Jurák Štěpán (SAS) , Knopp Pavel (SAS) , Kovář Zbyněk (SAS) , Kuchta Miroslav (SAS) , Lát Ivo (SAS) , Leitner Benjamín (SAS) , Petýrek Vlastimil (SAS) , Rehberger Ivo (SAS) , Samek Petr (SAS) , Sedy Roman (SAS) , Slíva Tomáš (SAS) , Švrčková Věra (SAS) , Zálejská Draha (SAS) , Žemlička Radek (SAS) ,

-- Sobota 4.5.2019 --

M-01
[#13/13]
OBSAZENO
Boček Jaroslav (SAO) , Bublák Martin (SAO) , Frinta Petr (SAO) , Kadlčík Karel (SAO) , Maderanek Radim (SAO) , Mučka Karel (SAO) , Richter Petr (SAO) , Satrapa František (SAO) , Sudek Lukáš (SAO) , Vaďura Petr (SAO) , Vostrelova Tereza (SAO) , Havlíček Zdeněk (SAS) , Šatník Martin (SAS) ,

M-02
[#12/13]
VYBRAT
Cimbůrek Lukáš (SAO) , Fiala Jan (SAO) , Kala Jakub (SAO) , Kašpar Jiří (SAO) , Lehmann Stephan (SAO) , Mysiak Štefan (SAO) , Mysiak Michal (SAO) , Schlegel Sven (SAO) , Zemčík Jan (SAO) , Gubich Georgy (SAS) , Husar Stefan (SAS) , Zemčík Dušan (SAS) ,

M-03
[#12/13]
VYBRAT
Berger Rene (SAO) , Bieri Patrick (SAO) , Bures Vitezslav (SAO) , Glos Stanislav (SAO) , Havranek Rostislav (SAO) , Kostak Jan (SAO) , Ludwig Birgit (SAO) , Smid Martin (SAO) , Tiefenbach Martin (SAO) , Ulmer Alexander (SAO) , Ladič Tibor (SAS) , Medulan Ladislav (SAS) ,

M-04
[#12/13]
VYBRAT
Bulko Peter (SAO) , Frýzek Lubor (SAO) , Frýzek ml. Lubor (SAO) , Heglas Jakub (SAO) , Novák Lubor (SAO) , Persson Gustav (SAO) , Šilhavý Erik (SAO) , Souček Jan (SAO) , Vinduška Václav (SAO) , Vrága Dušan (SAO) , Kopřiva Martin (SAS) , Svoboda Petr (SAS) ,

M-05
[#11/13]
VYBRAT
Kučeřík Petr (SAO) , Meichtry Markus (SAO) , Musil Eduard (SAO) , Scherz Dieter (SAO) , Sosaar Silvia (SAO) , Sosaar Aare (SAO) , Stacher Günter (SAO) , Stockbauer János (SAO) , Theilinger Martin (SAO) , Waldmann Daniel (SAO) , Waldschuetz Wolfgang (SAO+) ,

M-06
[#12/13]
VYBRAT
Benes Marcus (SAO) , Blumel Matthias (SAO) , Kehr Thomas (SAO) , Kressibucher Peter (SAO) , Nussbaumer Silvia (SAO) , Skof Andrej (SAO) , Steiger Thomas (SAO) , Würzburger Istvan (SAO) , Hafner Luka (SAS) , Karakanovski Velko (SAS) , Pesek Damijan (SAS) , Stjepanovic Savo (SAS) ,

M-07
[#11/13]
VYBRAT
Dannenberg Jens (SAO) , Hvížďala Marek (SAO) , Kapalla Almuth (SAO) , Kopecký Adam (SAO) , Novotny Marek (SAO) , Olejnik Michal (SAO) , Smutný Petr (SAO) , Stránský Viktor (SAO) , Žolnay Anna (SAO) , Foltán Stanislav (SAS) , Švider Michal (SAS) ,

M-08
[#12/13]
VYBRAT
Kužel Zdeněk (SAO) , Liehne Zdeněk (SAO) , Liehne Jan (SAO) , Nagy Ernest (SAO) , Nagy Ml. Ernest (SAO) , Novotna Marta (SAO) , Petrík Radoslav (SAO) , Iakovlev Vladimir (SAS) , Jedlička Jiří (SAS) , Necheporuk Andrei (SAS) , Pálka Ján (SAS) , Vavrecka Michal (SAS) ,

M-09
[#13/13]
OBSAZENO
Bernard Petr (SAO) , Chabr Pavel (SAO) , Charnabai Valiantsina (SAO) , Frýdl Václav (SAO) , Peša Jaroslav (SAO) , Rataj Jan (SAO) , Slováček Pavel (SAO) , Stahl Robert (SAO) , Caprata Jaroslav (SAS) , Caprata Senior Jaroslav (SAS) , Ecker Karol (SAS) , Navrátil Antonín (SAS) , Šírer Miroslav (SAS) ,

M-10
[#13/13]
OBSAZENO
Broz Jiri (SAO) , Čemsák Martin (SAO) , Fiala Radim (SAO) , Kolar Milan (SAO) , Kovář Martin (SAO) , Kovařík Milan (SAO) , Kriz Martin (SAO) , Moravec Jan (SAO) , Boček Radovan (SAS) , Havel Milan (SAS) , Pulicar Jaroslav (SAS) , Řezáč Jakub (SAS) , Valašík Petr (SAS) ,

M-11
[#14/13]
OBSAZENO
Andreas Walter (SAO) , Corazzini Massimo (SAO) , Dörsch Stefan (SAO) , Häupl Thomas (SAO) , Kornberger Jürgen (SAO) , Linauer Michael (SAO) , Lind Gabriel (SAO) , Pavlik Yvonne (SAO) , Preuner Manfred (SAO) , Reitter Christoph (SAO) , Resch Martin (SAO) , Stogmeyer Manuel (SAO) , Thaler Martin (SAO) , Hofsaess Juergen (SAS) ,

M-12
[#13/13]
OBSAZENO
Anese Renato (SAO) , Bonics Vjekoslav (SAO) , Conte Samuele Luca (SAO) , Gaberscik Andreas (SAO) , Hentschl Volker (SAO) , Kneringer Mario (SAO) , Pascolini Mauro (SAO) , Ziery Hannes (SAO) , Anders Christian (SAS) , Avoledo Manuele (SAS) , Barancik Ivan (SAS) , Handberg Kenneth (SAS) , Idland Sverre (SAS) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018