Superliga >
logo

IPSCZNOJMO

mujnuz

udt


LEIKO
  

Superliga 2018 - IPSC Handgun - Hodonice

Registrace


Krok 1/2

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladké průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.


-- 30. 3. 2018 - PÁTEK --

Squad č: -2 SPONZOR
[#14/14]
OBSAZENO
Bálek Pavel, Ecker Karol, Fedor Marián, GRAŻUL AGNIESZKA, Hukel Miroslav, László BÁRKÁNYI, Marcin Zalewski, Pančík Lubomír, Penov Anton, Peter KOLARITS, PRASCHINGER Edgar, Reschenhofer Roman, Roland PAP, Stanko Pavol,

Squad č: -1 SPONZOR
[#11/14]
VYBRAT
Bindik Franta, Jandová Marcela, Jiří Šerý, Kaprál Vojtěch, Kuchta ml Miroslav, Maska Richard, Mokrá Michaela, Navrátil Antonín, Petřík Jan, Polivka Vladimir, Valenta Miroslav,

Squad č: 0 PREMATCH
[#49/14]
Bokůvka Tomáš, Čech Martin, Čechová Vava, Černý Václav, Fiala Vlastimil, Foltán Stanislav, Gábor Sötét, Goslicki Rafal, Grohol Adam, Hakala Jiri, Heneš Zdeněk, Hrůzek Roman , Jurák Štěpán, Kasal Zdenek, Kebo Věkoslav, Knopp Pavel, Kovář Zbyněk, Kubáč Vítězslav, Kubáček Petr, Kuchta Miroslav, Kuchtová Jana, Lát Ivo, Majling Andej, Mária Kormányos, Němec Bronislav, Novotný Martin, Pavlicek Karel, Petyrek Vlastimil, Pupala Ondrej, Radkovič Michal, Rehberger Ivo, Sedy Roman, Šefranko Karol, Slíva Tomáš, Staněk Jan, Švrček Petr, Svrckova Vera, Sykora Petr, Tomek Petr, Tomek Jan, Tothová Dana, Vítková Sandra, Vybíral Jan, Vybíralová Miluše, Weiss Susanne, Weiss Ingmar, Žáček Milan, Zálejská Draha, Zálejský Rostislav,

-- 31. 3. .2018 - SOBOTA --

Squad č: 1
[#14/14]
OBSAZENO
Bočarov Vasil, Boček Jaroslav, Čermák Jan, Dvořák Petr, Frinta Petr, Hanák Milan, Jadrný Miloš, Kupčík Pavel, Laburda Jiří, Navratil Martin, Říha Michal, Svoboda Pavel, Tichý Lukáš, ZAPLETAL Miroslav ,

Squad č: 2
[#14/14]
OBSAZENO
Breitler Christian, Grohol Radim, Hübner Luboš, Konvičná Růžena, Konvičný Lumír, Kubík Karel, Mach Lukáš, Malach Miroslav, Neumann Michal, Pustka Tomáš, Šamalík Josef, Šoustar Ivo, Václavík Rostislav, Vašíček David,

Squad č: 3
[#14/14]
OBSAZENO
Běhal Jiří, Bernard Petr, Bublák Martin , Chabr Pavel, Dvořák Martin, Havlíček Miroslav, Kašpar Josef, Komínek Jiří, Krupa Bc.Jiří, Leitner Benjamín, Mika Dalibor, Novotný Jaroslav, Petráň Pavel, Šilhán Jiří,

Squad č: 4
[#14/14]
OBSAZENO
Bartik Zbynek, Frýdl Václav, Glac Martin, Hodoval Pavel, Hos Ivan, Hutter Hannes, Kocian Aleš, Liehne Jan, Liehne Irena, Liehne Zdeněk, Pánek Aleš, Ptáčková Mísařová Petra, Růžička Radek, Šurý Petr,

Squad č: 5
[#15/14]
OBSAZENO
Baier Gerhard, Baminger Johann, Bruneder Markus, Bures Vitezslav, Entholzer Daniel , Hasenkopf Robert, Hörmanseder Klaus, Kloesch Rupert, Kopřiva Petr, Kosowski Bartosz, Košťák Jan, Pawlik Celina, Pfliger Alexander, Stepan Dominik, Szczesny Bartosz,

Squad č: 6
[#14/14]
OBSAZENO
Heglas Jakub, Huber Max, Kopriva Martin, kratochvil jan, Pijáček Petr, Řehák Michael, Silhavy Erik, Stahl Robert, Strýc Michael, Vinduska Vaclav, Wilk Ivo, Znamenacek Petr, Žolnay Anka, Žolnay Pavol,

Squad č: 7
[#14/14]
OBSAZENO
Balej Zdeněk, Cehelský Petr, Chaloupka Jakub, Charnabai valentsina, Havlicek Zdenek, Hořínek Miloš, Kovařík Jiří, Ladič Tibor, Maderanek Radim, Mučka Karel, Novák Lubor, Pospisil Lukas, Rakušan Josef, Václavík Jaroslav,

Squad č: 8
[#14/14]
OBSAZENO
Bindik Francek, Dadák Pavel, Frýzek Lubor, Frýzek st. Lubor, Havranek Rostislav, Kolisch Petr, Kovařík Milan, Landl Radek, Marx Jakub, Maska2 Richard2, Rataj Jan, Souček Jan, Tiefenbach Martin, Valašík Petr,

Squad č: 9
[#14/14]
OBSAZENO
Altuna DENIS, Barancik Ivan, Blümel Matthias, Horejsi LENKA, Kalkhauser Dietmar, Kameníček Miroslav, Kamenicek Martin, Karlin Marcus, Němec Luboš, Němeček Zdeněk, Reiter Gerald, Šatník Martin, Slováček Pavel, Štěpán Michal,

Squad č: 10
[#14/14]
OBSAZENO
Benesch Thomas, Bittermann Gerlinde, Danzer Robert, Fikinger Rene, Kiss Szilard, Ladisich Robert, Lang Johann, Pang Jeffrey, Richter Petr, STÖGER Margot, STRASSER Elisabeth, Theilinger Martin, VIELHABER Günther, Wolfsberger Sigrid,

Squad č: 11
[#14/14]
OBSAZENO
Batek Jarda, Chochula Miloš, Duběda Lukáš, Dvorak Petr, Kotrouš Pavel, Kotroušová Denisa, Kratochvíl Miloš, Manolevski Michael, Rosenberg Tomáš, Rössl Karel, Ryzlerová Iva, Smutný Petr, Turková Eva, Ulman Tomáš,

Squad č: 12
[#14/14]
OBSAZENO
AIGNER Michael, AIGNER Edeltraut, Boček Radovan, Bury Dawid, Häupl Thomas, Jedlička Jiří, Jedlička Jakub, Kadlčík Karel, Kaindl Gernot, Kala Jakub, Koblasa Bohumil, Kozák Petr , Mayr Roman, Reitter Christoph,

© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018