>
logo

KLUB

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

Superleague IV 2019 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-- Pátek 9.8.2019 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#32/40]
Knopp Pavel (CLA+) , Slíva Tomáš (CLA) , Grohol Adam (OPN) , Kubáč Vítězslav (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Synek Milos Ufo (OPN+) , Votoček Miloš (OPN+) , Fiala Vlastimil (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Heneš Zdeněk (PDO) , Hodoval Pavel (PRD) , Jandova Marcela (PRD) , Kapral Vojtěch (PRD) , Marek Jiri (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Samek Petr (PRD) , Šurý Petr (PRD) , Kasal Zdeněk (STD+) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Petýrek Vlastimil (STD) , Svoboda Radek (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Sýkora Josef (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Sobota 10.8.2019 --

M-01
[#12/12]
OBSAZENO
Kala Jakub (CLA) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Frýdl Václav (PRD) , Hos Ivan (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Svobodová Marta (PRD) , Batek Jaroslav (STD) , Benes Standa (STD) , Bernard Petr (STD) , Cimburek Lukas (STD) , Elstner Marek (STD) , Sýkora Michal (STD) ,

M-02
[#12/12]
OBSAZENO
Hořínek Miloš (OPN+) , Řehák Michael (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Žáček Milan (OPN+) , Pavlík Ján (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Heneš Zdeněk (PDO) , Balej Zdeněk (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Prečanová Markéta (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-03
[#12/12]
OBSAZENO
Altuna Denis (CLA) , Zvěřina David (CLA) , Běhal Jiří (OPN+) , Hořejší Lenka (OPN+) , Krupa Jiří (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Šebo Petr (OPN+) , Bindik Franta (PCC) , Maderanek Radim (PRD) , Bublák Martin (STD) , Satrapa František (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-04
[#13/12]
OBSAZENO
Pijáček Petr (PDO) , Smutný Petr (CLA+) , Tomek Petr (OPN+) , Radkovič Michal (PCC) , Kameniček Martin (PDO) , Kameníček Miroslav (PDO) , Pijáček Petr (PDO) , Tomek Jan (PDO) , Němec Luboš (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Boček Radovan (STD) , Němec Bronislav (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) ,

M-05
[#13/12]
OBSAZENO
Kučeřík Petr (PCC) , Musil Eduard (PCC) , Kratochvíl Miloš (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Neumann Michal (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hūbner Luboš (STD) , Konvičná Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Kozák Petr (STD+) , Šoustar Ivo (STD+) , Turková Eva (STD) ,

M-06
[#12/12]
OBSAZENO
Berger Rene (PCC) , Ludwig Birgit (PCC) , Kiss Szilard (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Rossl Karel (REV) , Bočarov Vasil (STD+) , Boček Jaroslav (STD) , Hejnová Deana (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Růžička Radek (STD) ,

M-07
[#12/12]
OBSAZENO
Dvorak Petr (CLA) , Marx Jakub (CLA) , Kolisch Petr (PCC) , Mučka Karel (PRD) , Novotny Zdenek (PRD) , Valvoda Marek (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Albrecht Patrick (STD) , Frýzek Ml Lubor (STD) , Gazda David (STD) , Rozehnal Pavel (STD) , Souček Jan (STD) ,

M-08
[#12/12]
OBSAZENO
Havlíček Miroslav (OPN+) , Navrátil Martin (OPN+) , Kopriva Martin (PCC) , Mach Lukas (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Žolnay Anna (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Brož Jakub (PRD) , Krčal Jan (PRD) , Fiala Jan (STD) , Fullsack David (STD) , Kašpar Josef (STD+) ,

M-09
[#12/12]
OBSAZENO
Zeman Petr (PDO) , Kužel Zdeněk (PRD) , Michal Riha (PRD) , Mužík Pavel (PRD) , Svoboda Pavel (PRD) , Galukhina Elina (STD) , Liehne Jan (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne Irena (STD) , Petřík Jan (STD+) , Stahl Robert (STD) , Znamenacek Petr (STD+) ,

M-10
[#12/12]
OBSAZENO
Dadák Pavel (CLA+) , Malá Marcela (OPN+) , Šebo Robin (OPN+) , Landl Radek (PCC) , Novotny Marek (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Cehelský Petr (PRD) , Chernobai Valentina (PRD) , Šilhavý Erik (PRD) , Dvořák Daniel (STD) , Ladič Tibor (STD+) ,

M-11
[#15/12]
OBSAZENO
Renner Thomas (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Fischer Christoph (CLA) , Mijailovic Slavoljub (Sascha) (CLA) , Kalkhauser Dietmar (PCC) , Karlin Marcus (PCC) , Ladisich Robert (PCC) , Ladisich Sonja (PCC) , Pevek Markus (PCC) , Vielhaber Guenther (PRD) , Ziebart Friedrich (PRD) , Handl Reinhard (STD+) , Koller Hans Georg (STD+) , Stöger Margot (STD) , Strasser Elisabeth (STD+) ,

M-12
[#13/12]
OBSAZENO
Batki György (STD) , Szászi Csaba (STD+) , Aigner Michael (OPN+) , Aigner Edeltraut (OPN+) , Čislák Miloslav (OPN+) , Praschinger Edgar (OPN+) , Gaberscik Andreas (PCC) , Brückler Ludwig (PDO) , Meissner Martin (PDO) , Müller Georg (PDO) , Bittermann Gerlinde (PRD) , Danzer Robert (PRD) , Laiss Dieter (STD+) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018