>
logo

KLUB

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

Čárka 2019 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#11/12]
VYBRAT
Barák Roman (PRD) , Novák Lubor (PCC) , Vinduška Václav (PCC) , Cehelský Petr (PRD) , Kratochvíl Jan (PRD) , Pavelka Tomáš (PRD) , Pavlíček Karel (PRD) , Strýc Michael (PRD) , Bublák Martin (STD) , Kuchta ml. Miroslav (STD) , Minařík Patrik (STD) ,

-- Pátek 15.3.2019 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#35/40]
Slíva Tomáš (CLA) , Kubáč Vítězslav (OPN+) , Novotný Martin (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Švrčková Daniela (OPN) , Synek Milos Ufo (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Vohnout Martin (OPN+) , Bures Vitezslav (PCC) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Fiala Vlastimil (PCC) , Foltán Stanislav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Tomek Jan (PDO) , Hodoval Pavel (PRD) , Hruzek Roman (PRD) , Vítková Sandra (PRD) , Zelina Jirka (PRD) , Bokůvka Tomáš (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Kuchtová Jana (STD) , Němec Bronislav (STD) , Novotna Marta (STD) , Petýrek Vlastimil (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Přinosil Jan (STD) , Svoboda Radek (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Sobota 16.3.2019 --

M-01
[#13/12]
OBSAZENO
Wilk Ivo (CLA) , Heglas Jakub (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Kostak Jan (PCC) , Smid Martin (PCC) , Mučka Karel (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Novotny Zdenek (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Boček Radovan (STD) , Cihelna Petr (STD) , Gruncl Stanislav (STD) , Hejnová Dea (STD) ,

M-02
[#12/12]
OBSAZENO
Vašíček David (CLA+) , Zvěřina David (CLA) , Vaclavik Rostislav (OPN) , Flinta Petr (PRD+) , Hůlka Pavel (PRD) , Mikolášek Martin (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Tošenovská Martina (PRD) , Grohol Radim (STD) , Hubner Lubos (STD) , Mařák Jindřich (STD) , Plch Josef (STD) ,

M-03
[#12/12]
OBSAZENO
Mokrá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Čermák Vít (PRD) , Frýdl Václav (PRD) , Mardar Jurij (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Poláček Petr (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Šurý Petr (PRD) , Vančát Ladislav (PRD) , Elstner Marek (STD) , Sýkora Michal (STD) ,

M-04
[#12/12]
OBSAZENO
Pavlik Jan (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Šilhavý Erik (PCC) , Žolnay Anka (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Bielská Věrka (PRD) , Dražan Jakub (PRD) , Dušek Ondra (PRD) , Maska Richard (PRD) , Sefzig Luděk (PRD) , Janošek Dušan (STD) , Smětala Oldřich (STD) ,

M-05
[#11/12]
VYBRAT
Kala Jakub (CLA) , Musil Eduard (CLA) , Radkovič Michal (CLA) , Kohoutek Jan (PCC) , Kučeřík Petr (PCC) , Mach Petr (PCC) , Milota Jan (PCC) , Neumann Michal (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Zahradka Martin (PRD) , Vorlíček Jan (STD+) ,

M-06
[#12/12]
OBSAZENO
Valašík Petr (PCC) , Boček Jaroslav (PDO) , Sindler Hynek (PRD) , Slanina Premysl (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Rossl Karel (REV) , Bočarov Vasil (STD+) , Capka Petr (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Kvasnica Radomir (STD) , Scigel Petr (STD) ,

M-07
[#13/12]
OBSAZENO
Hořínek Miloš (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Heneš Zdeněk (PDO) , Gabriel Jiří (PRD) , Kocián David (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Hoffmann Hana (STD) , Kratochvíl Miloš (STD) , Novotný Jaroslav (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Turková Eva (STD) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-08
[#12/12]
OBSAZENO
Bezděk Jaromír (CLA) , Kučera Peter (CLA+) , Novotný Marek (PCC) , Šatník Martin (PCC) , Sudek Lukáš (PCC) , Vaďura Petr (PCC) , Balej Zdeněk (PRD) , Kadlčík Karel (PRD) , Maděránek Radim (PRD) , Držmíšková Jitka (STD) , Gazda David (STD) , Pavel Andrýsek (STD) ,

M-09
[#12/12]
OBSAZENO
Mareš Michal (OPN) , Šebo Petr (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Běhal Jiří (PDO) , Hobz Lukáš (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Manolevski Michael (PRD) , Medulan Ladislav (PRD) , Minařík Jan (PRD) , Němeček Zdeněk (PRD) , Ladič Tibor (STD) ,

M-10
[#12/12]
OBSAZENO
Navrátil Martin (OPN+) , Mach Lukas (PCC) , Chernobai Valentina (PRD) , Horovic Michael (PRD) , Riha Michal (PRD) , Šljapnikov Petr (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Bedrikovskaya Elina (STD) , Füllsack David (STD) , Hanák Milan (STD) , Jurák Jan (STD) , Nytra Jakub (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018