>
logo

KLUB

mujnuz

udt


LEIKO
  

CNC HANDGUN 2018 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.


PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#8/12]
VYBRAT
Bindik Franta (PDO) , Kadlčík Karel (PRD) , Nádvorník Milan (STD) , Pang Jeffrey (STD) , Strýc Michael (PRD) , Vinduška Víclav (PRD) , Zálejská Drahomíra (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Čtvrtek 30.8.2018, Pátek 31.8.2018 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#34/40]
Cech Martin (PCC) , Daniela Benova (STD) , Fiala Vlastimil (STD) , Gàbor Sötét (CLA) , Grohol Adam (OPN) , Heneš Zdeněk (STD+) , Hrůzek Roman (PRD) , Jandova Marcela (PRD) , Kapral Vojtech (PRD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kohoutova Jaroslava (PRD) , Kormányos Mária (STD) , Kubáč Vítězslav (OPN+) , Kubáček Petr (STD+) , Kuchta Miroslav (STD+) , Lát Ivo (STD) , Majling Andrej (PRD) , Marek Jiri (PRD) , Novotná Marta (STD) , Ondrej Pupala (OPN+) , Radkovič Michal (CLA) , Rauscher Alexander (PRD) , Šedina Jiří (STD+) , Šefranko Karol (PRD) , Slíva Tomáš (CLA) , Staněk Jan (OPN+) , Švrček Petr (STD) , Švrček Radim (OPN+) , Švrčková Věra (STD) , Vítková Sandra (PRD) , Vohnout Martin (OPN+) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) , Zelina Jirka (PRD) ,

-- Sobota 1.9.2018, Neděle 2.9.2018 --

M-01 (SPONZOR)
[#10/12]
VYBRAT
Bindik Franta (PCC) , Heglas Jakub (STD) , Kopřiva Martin (PCC) , Řehák Michael (OPN+) , Selichar Daniel (STD) , Silhavy Erik (PRD) , Sochan Jiří (STD+) , Vinduška Václav (PCC) , Wilk Ivo (CLA) , Znamenacek Petr (STD+) ,

M-02
[#9/12]
VYBRAT
Berger Rene (PRD) , Chabr Pavel (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Liehne Jan (STD) , Liehne Zdeněk (STD+) , Liehne Irena (STD) , Ludwig Birgit (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Thaler Martin (PRD) ,

M-03
[#12/12]
OBSAZENO
Běhal Jirka (OPN+) , Hořínek Miloš (OPN+) , Kolář Milan (OPN+) , Němeček Zdeněk (PRD) , Novotný Martin (OPN+) , Plzák Jiří (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Rossl Karel (REV+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Synek Milos Ufo (OPN+) , Václavík Jaroslav (STD+) ,

M-04
[#9/12]
VYBRAT
Karlin Marcus (PCC) , Riha Michal (STD+) , Scherz Dieter (PCC) , Sciranka Martin (PRD) , Sebo Robin (PRD) , Stacher Guenter (PCC) , Svoboda Pavel (PRD) , Theilinger Martin (PCC) , Volker Hentschl (STD+) ,

M-05
[#12/12]
OBSAZENO
Dvorak Petr (CLA) , Frýzek Lubor St (OPN+) , Frýzek Lubor (STD) , Kolisch Petr (STD) , Kotrouš Pavel (CLA) , Kotroušová Denisa (STD) , Kovařík Milan (PRD) , Manolevski Michael (PRD) , Marx Jakub (CLA) , Rosenberg Tomáš (CLA) , Slováček Pavel (CLA) , Souček Jan (STD) ,

M-06
[#9/12]
VYBRAT
Batek Jarda (STD+) , Benes Standa (STD+) , Boček Radovan (STD) , Bublák Martin (STD) , Horejsi Michaela (STD) , Horovič Michael (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Zapletal Miroslav (PRD) , Zvěřina David (PRD) ,

M-07
[#11/12]
VYBRAT
Chalupa Cyro (STD+) , Chlebovcova Zuzana (PRD) , Drimaj Peter (PRD) , Ecker Karol (STD) , Fedor Marian (PRD) , Pálka Ján (PRD) , Pavlík Jan (OPN+) , Penov Anton (PRD) , Řezáč Jakub (STD) , Žolnay Pavol (PCC) , Žolnay Anka (PCC) ,

M-08
[#12/12]
OBSAZENO
Bálek Pavel (STD) , Grohol Radim (STD) , Hübner Luboš (STD) , Kadlčík Karel (PCC) , Konvičná Růžena (STD) , Konvičný Lumír (STD) , Kubík Karel (STD+) , Malach Miroslav (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Novotný Jaroslav (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Václavík Rostislav (OPN) ,

M-09
[#10/12]
VYBRAT
Becker Karsten (PCC) , Bures Vitezslav (PCC) , Fleischer Alexander (STD) , Havranek Rostislav (OPN+) , Klose Jens (PCC) , Kostak Jan (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Schwarz Florian (STD+) , Tiefenbach Martin (PCC) , Vollhardt Gero (STD) ,

M-10
[#8/12]
VYBRAT
Aigner Edeltraut (OPN+) , Aigner Michael (OPN+) , Brückler Ludwig (PDO) , Čislák Miloslav (OPN+) , Dotter Norbert (OPN+) , Meissner Martin (PRD) , Praschinger Edgar (OPN+) , Reschenhofer Roman (OPN+) ,

M-11
[#1/12]
VYBRAT
Õismaa Raul (STD) ,

M-12
[#9/12]
VYBRAT
Barancik Ivan (PDO) , Havlíček Miroslav (OPN+) , Kamenicek Martin (PDO) , Kameníček Miroslav (PDO) , Malá Marcela (OPN+) , Malý Jan (PRD) , Malý Daniel (PCC) , Poliacik Martin (CLA) , Rozehnal Pavel (STD) ,

M-13
[#10/12]
VYBRAT
Balej Zdeněk (STD+) , Bopkova Eniko (PRD) , Fiala Jan (PRD) , Kašpar Josef (STD+) , Kozák Petr (STD+) , Kubica Dusan (PRD) , Pelikán Jan (STD) , Ptackova Misarova Petra (STD) , Rakušan Josef (STD+) , Štěpán Michal (PRD) ,

M-14
[#4/12]
VYBRAT
Knieza Vladimír (PRD) , Pančík Lubomír (STD) , Šavel Bohumír (PRD) , Stanko Pavol (STD+) ,

M-15
[#8/12]
VYBRAT
Bouda Lukáš (STD) , Dadák Pavel (CLA+) , Hobza Lukáš (PRD) , Kratochvíl Miloš (STD) , Rataj Jan (OPN+) , Šindelář František (PRD) , Smutný Petr (CLA+) , Turková Eva (STD+) ,

© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018