>
logo

KLUB

mujnuz

LEIKO
  

Rozlučka 2019 - Hodonice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PREMATCH P-03 (SPONZOR)
[#3/12]
VYBRAT
Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Bulko Peter (PRD) ,

PREMATCH P-02 (SPONZOR)
[#12/12]
Donner Michael (PRD) , Nádvorníková Petra (PRD) , Renner Thomas (PRD) , Žemlička Radek (PRD) , Benesch Thomas (STD+) , Gehringer Thomas (STD) , Hrtánek Michal (STD) , Nádvorník Milan (STD) , Rotter Thomas (STD) , Schuschnig Steffi (STD) , Schuschnig Frieder (STD) , Vachoušková Petra (STD) ,

-- Sobota 26.10.2019 --

PREMATCH P-01 (RO)
[#31/40]
Slíva Tomáš (CLA) , Grohol Adam (OPN) , Samek Petr (OPN+) , Čech Martin (PCC) , Čechová Vava (PCC) , Fiala Vlastimil (PCC) , Foltán Stanislav (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Lát Ivo (PCC) , Novotna Marta (PCC) , Petýrek Vlastimil (PCC) , Plzák Jiří (PCC) , Švider Michal (PCC) , Synek Milos Ufo (PCC) , Frýdl Václav (PRD) , Hodoval Pavel (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Šurý Petr (PRD) , Vítková Sandra (PRD) , Jurák Štěpán (STD) , Kebo Věkoslav (STD) , Kubáček Petr (STD+) , Kubík Karel (STD+) , Kuchta Miroslav (STD) , Petýrek Vlastimil (STD) , Svoboda Radek (STD) , Švrček Petr (STD) , Švrčková Věra (STD) , Sýkora Josef (STD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Neděle 27.10.2019 --

M-01
[#12/12]
OBSAZENO
Tomek Petr (OPN+) , Vystyd Václav (OPN+) , Mach Lukas (PCC) , Musil Eduard (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Slovácek Pavel (PCC) , Němeček Pavel (PDO) , Tomek Jan (PDO) , Pilský Patrik (PRD) , Fiala Jiří (STD) , Matýsek Jaroslav (STD) , Němec Bronislav (STD) ,

M-02
[#13/12]
OBSAZENO
Kala Jakub (CLA) , Navrátil Martin (OPN+) , Jedlička Jiří (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Vysloužil Tomáš (PDO) , Černý Lubomír (PRD) , Jedlička Jakub (PRD) , Friedl Roman (STD) , Hořínek Miloš (STD+) , Král Dalibor (STD) , Prečanová Markéta (STD) , Vaclavík Jaroslav (STD+) ,

M-03
[#13/12]
OBSAZENO
Maska Richard (PCC) , Šustr Miloš (PCC) , Bindik Franta (PDO) , Šamalík Josef (PRD) , Šindler Hynek (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Čapka Petr (STD) , David Jaroslav (STD) , Kratochvíl Miloš (STD) , Malach Miroslav (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Turková Eva (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-04
[#12/12]
OBSAZENO
Richter Petr (OPN+) , Šustrova Kateřina (OPN+) , Dvořák Petr (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Dvořák Petr (PRD) , Klvaňa Tomáš (PRD) , Rosenberg Tomas (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Bublák Martin (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) , Satrapa František (STD) ,

M-05
[#13/12]
OBSAZENO
Cehelský Petr (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Grygar Zdeněk (PRD) , Hůlka Pavel (PRD) , Novotný Zdeněk (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Bouda Lukáš (STD) , Hejnová Deana (STD) , Hudeček František (STD) , Szilard Kiss (STD) ,

M-06
[#13/12]
OBSAZENO
Vostrý Jiří (STD) , Bezděk Jaromír (CLA) , Kučeřík Petr (PCC) , Keclík Ivo (PDO) , Bartoš Richard (PRD) , Růžička Milan (PRD) , Vasilievič Tomáš (PRD) , Neumann Michal (REV+) , Zajíček Miloslav (REV) , Andrýsek Pavel (STD) , Gazda David (STD) , Houšť Radek (STD) , Rozehnal Pavel (STD) ,

M-07
[#11/12]
VYBRAT
Čapek Petr (PCC) , Fiala Rostislav (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Hobza Lukáš (PRD) , Kudrnáč Petr (PRD) , Němec Luboš (PRD) , Boček Radovan (STD+) , Gruncl Stanislav (STD) , Janošek Dušan (STD) , Plch Josef (STD) , Smětala Oldřich (STD) ,

M-08
[#13/12]
OBSAZENO
Caprata Jaroslav (PCC) , Glos Stanislav (PRD) , Jurásek Petr (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Liehne Jan (PRD) , Mačura Ondřej (PRD) , Mučka Karel (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Elstner Marek (STD) , Hubner Luboš (STD) , Ladič Tibor (STD+) , Liehne Zdeněk (STD+) , Vorlíček Jan (STD+) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018